AB „Smiltynės perkėla“ – Metų darbovietė 2014

2015 m. gruodžio 1 d. vykusioje Nacionalinio atsakingo verslo apdovanojimo (NAVA) ceremonijoje AB „Smiltynės perkėla“ tarp mažų ir vidutinių šalies įmonių pripažinta „Metų darboviete 2014″. Taip įvertintas atsakingas AB „Smiltynės perkėla” požiūris į bendrovėje dirbančius žmonės: nuolatinis dėmesys darbuotojų kvalifikacijos kėlimui ir saugių, kokybiškų bei patrauklių darbo vietų sukūrimui.

„Metų darbovietės” prizą AB „Smiltynės perkėla” generaliniam direktoriui Dariui Butvydui LR Socialinės apsaugos ir darbo ministrė Algimanta Pabedinskienė įteikė už atsakingą požiūrį į darbuotojų socialinės gerovės užtikrinimą.

„Šia valstybės institucijų iniciatyva siekiame populiarinti įmonių socialinės atsakomybės naudą verslui, valstybei ir kiekvienam žmogui bei skatinti šalies įmones diegti atsakingo verslo principus savo veikloje. Pelnas yra svarbus, bet ne vienintelis įmonių tikslas – tokią pagrindinę žinią skleidžia Nacionalinis atsakingo verslo apdovanojimas“, – sakė socialinės apsaugos ir darbo ministrė Algimanta Pabedinskienė.

Šiemet konkurse dalyvavo 56 įmonės. Didžiųjų verslo įmonių kategorijoje metų darboviete tapo ,,Teo LT”, o tarptautinių įmonių kategorijoje – „AQ Wiring Systems“.

Nacionalinis  atsakingo verslo  apdovanojimas – tai kasmetinė valstybės institucijų iniciatyva Lietuvoje, kuria siekiama didinti žinomumą apie įmonių socialinės atsakomybės naudą verslui, valstybei ir kiekvienam individui bei skatinti šalies įmones diegti socialinės atsakomybės principus savo veikloje. Šiais metais apdovanojimai įmonėms buvo įteikti jau aštuntą kartą.

NAVA konkursą organizuoja Socialinės apsaugos ir darbo ministerija kartu su Ūkio bei Aplinkos ministerijomis bei socialiniais partneriais.