Asociacija prisistatė parodoje „TransRussia 2014“

Balandžio pabaigoje Maskvoje (Rusijos Federacija) vykusi XIX tarptautinė transporto ir logistikos paroda „TransRussia 2014“ vadinama vienu didžiausių transporto ir logistikos metų įvykiu Rusijos, NVS šalių ir Baltijos valstybių rinkose.

Šiemet parodoje dalyvavo ir šešios Lietuvos jūrų krovos kompanijų asociacijai priklausančios (LJKKA) įmonės.

„Klaipėdos uostas bei jame veikiančios įmonės šioje parodoje buvo pristatytos jau keturioliktą kartą. Uosto veikla nesusijusi su politika, apie politiką su partneriais Maskvoje taip pat nediskutavome, todėl visos parodoje dalyvavusios LJKKA priklausančios įmonės gavo vienokios ar kitokios naudos. Nes tiek partneriai Rusijoje, tiek kitose NVS šalyse vertina Klaipėdos uoste teikiamų paslaugų kokybę“, – sakė LJKKA prezidentas Vaidotas Šileika.

Jis taip pat paaiškino, kad į panašias parodas būtina vykti, kad būtų palaikomi kontaktai su esamais partneriais bei užmezgamos naujos pažintys.

„Į šią parodą atvažiuoja ir daugybė atstovų iš įvairių pasaulio šalių. Todėl Maskvoje mes turėjome galimybę susitikit ir su jais, pristatyti Klaipėdos uostą ir jame veikiančias kompanijas. Parodoje  sudarytos puikios galimybės užmegzti naujus kontaktus su potencialiais krovinių savininkais bei ekspedicijavimo ir transporto įmonėmis, susitikti su esamais klientais, tiesiogiai aptarti ir sužinoti apie šioje srityje vykstančius pokyčius bei tendencijas“, – aiškino V. Šileika.

Parodoje Maskvoje dalyvavo ir šešios LJKKA įmonės AB „Klaipėdos jūrų krovinių kompanija“ (KLASCO), UAB KJKK „Bega“, UAB Klaipėdos konteinerių terminalas, UAB „Vakarų krova“, UAB Centrinis Klaipėdos terminalas, UAB „Krovinių terminalas“.

Nuo 1996 m. vykstanti paroda „TransRussia“ kasmet sulaukia didžiulio transportininkų iš viso pasaulio dėmesio.