Asociacijai buvo įteiktas Lietuvos – Kinijos verslo tarybos prie LPK nario pažymėjimas

2014-09-17 įvyko pirmasis Lietuvos – Kinijos verslo tarybos prie LPK narių posėdis. Osvaldas Čiukšys, tarybos pirmininkas,  pristatė tarybos narius bei tarybos darbuotojus ir partnerius, kalbėjo apie tarybos veiklą iki pirmojo tarybos narių susitikimo. Pirmininkas sakė, kad jau suformuotas tarybos biudžetas, nuo rugsėjo mėn. pradėjo darbą etatiniai darbuotojai, nuolat dirbama dėl naujų narių pritraukimo iš Kinijos ir Lietuvos, intensyviai bendradarbiaujama su Lietuvos ambasada Pekine ir Kinijos komercijos skyriumi Lietuvoje. Sukurtas  internetinis tarybos puslapis, užmegzti kontaktai su įvairiomis Kinijos kompanijomis ir organizacijomis. Pirmininkas pristatė konkrečius atliktus darbus: suorganizuota Lietuvos verslo misija į Ningbo regioną, lydėjusi ūkio ministrą Evaldą Gustą jo vizito į Kiniją metu; priimtos keturios kinų delegacijos iš Tianjinio, Ningbo ir Hangdžou miestų bei Sindziango autonominio regiono; bendradarbiaujant su VŠĮ „Versli Lietuva“  suorganizuotas Eksporto klubo seminaras apie verslo galimybes Kinijoje ir Honkonge. O. Čiukšys pristatė ir savo, kaip tarybos pirmininko, atliktus darbus.

Pirmininkas O. Čiukšys supažindino susirinkusiuosius su artimiausiais tarybos planuojamais renginiais ir projektais. Pirmininkas kalbėjo, kad 2014 m. spalio mėn. planuojamas tarybos narių vizitas į Baltarusiją, susitikimas su kinų investuotojais ir kinų verslo klubu. 2015 m. sausio 15–16 d. planuojama konferencija praktiniais eksporto plėtros į Kinijos rinką ir investicijų pritraukimo iš Kinijos rinkos klausimais. 2015 birželį Lietuvoje planuoja lankytis įvairių sektorių kompanijos iš Kinijos, o spalio mėn. planuojamas kinų įmonių dalyvavimas parodoje LITEXPO, verslo kontaktų mugė. Taip pat O. Čiukšys pristatė lietuviškų prekių parduotuvių Kinijoje projektą bei kalbėjo apie būtinumą bendradarbiauti su Lietuvos prekybos rūmais Honkonge.

Pirmininkas Osvaldas Čiukšys pasidžiaugė, kad tarybos nariai tampa pilnateisiais Lietuvos–Kinijos verslo tarybos nariais ir visiems įteikė nario pažymėjimus.