FEPORT atstovų vizitas Klaipėdos uoste ir Lietuvos jūrų krovos kompanijų asociacijoje

Vakar, vasario 9 dieną, į Klaipėdą atvyko FEPORT (Federation of European Private Port Operators), kurios nariu yra Lietuvos jūrų krovos kompanijų asociacija, generalinė sekretorė Mrs. Lamia Kerdjoudj-Belkaid ir politikos departamento vadovas Conor Feighan. Svečiai susitiko su Lietuvos jūrų krovos kompanijų asociacijos nariais ir aplankė keletą uosto krovos terminalų.

FEPORT atstovus taip pat priėmė VĮ Klaipėdos valstybinio jūrų uosto generalinis direktorius Arvydas Vaitkus. Klaipėdos uosto direkcijos Rinkodaros ir bendrųjų reikalų direktorius Artūras Drungilas svečiams pristatė uosto valdymo struktūrą, augančius krovos pajėgumus, artimiausius uosto infrastruktūros plėtros planus bei teiravosi apie kituose Europos uostuose kylančius probleminius klausimus bei situacijas.

Tai buvo pirmasis FEPORT vadovų vizitas Lietuvoje ir Klaipėdos uoste, kurie paliko, lyginant su kitais ES uostais, labai gerus atsiliepimus apie Klaipėdos uosto galimybes, aktyvumą, naujausių krovos technologijų naudojimą bei gerus ir dalykiškus VĮ Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos ir Lietuvos jūrų krovos kompanijų asociacijos santykius. Palinkėjo ir toliau išlaikyti konstruktyvų ir abiems šalims naudingą dialogą, laikytis griežtos pozicijos siekiant maksimaliai išvystyti mūsų uosto infrastruktūrą ir suprastruktūrą bei aktyviai dalyvauti FEPORT veikloje, pristatant Klaipėdos uosto pasiekimus ir patirtį.

Šiandien svečiai išvyksta atgal į Briuselį.