Įvertinta AB „Smiltynės perkėla“ socialinė atsakomybė

Š. m. kovo 23 d. Klaipėdos pramonininkų asociacija (KPA) apdovanojo socialiai atsakingas uostamiesčio įmones. AB „Smiltynės perkėla“ skirtas apdovanojimas „Už mūsų Klaipėdą“. Bendrovė įvertinta už išskirtinį dėmesį visuomeninėms ir socialinėms iniciatyvoms.

 Šiemet šeštąjį kartą KPA organizuoto Atsakingo verslo konkurse išskirtos net keturios nominacijos, dėl kurių varžėsi 12 asociacijos veikloje dalyvaujančių įmonių. Konkurso tikslas – pagerbti įmones, kurios praėjusiais metais padarė didžiausią pažangą auginat verslą, rūpinantis darbuotojais ir aplinka, plėtojant visuomenines iniciatyvas ir kt.

 „Šis apdovanojimas labiausiai nudžiugino savo netikėtumu. Esame ne kartą apdovanoti nacionalinę reikšme turinčiuose konkursuose, tačiau už socialinę atsakomybę esame įvertinti pirmą kartą. Tai įkvepia ir motyvuoja būti atsakingais ir daryti gerus darbus“, sakė AB „Smiltynės perkėla“ generalinis direktorius Darius Butvydas.

 Konkurso organizatoriai pagal specialią metodiką vertino įmonių darbuotojų skatinimo priemones, aplinkosaugą, dalyvavimą miesto visuomeniniame gyvenime, skirtą parama-labdarą, studentų, atlikusių praktiką įmonėje, skaičių ir kt.

Bendrovei įteiktas juvelyro Vido Bizausko pagamintas apdovanojimas – planketė – koliažas iš Klaipėdai būdingų senamiesčio fragmentų atspaustas iš melchioro. Nominacijos pavadinimas „Už mūsų Klaipėdą“ išrašytas sidabrinėje plokštelėje, kuri prie planketės pritvirtinta gryno aukso kniedėmis. Nominacija įrėminta į tūrinius aukso spalvos rėmus su AB „Smiltynės perkėla“ pavadinimu.