„Klaipėdos nafta“ apdovanota garbės ženklu „Už paramą policijai“

Lapkričio 6 d. „Klaipėdos naftai“ įteiktas Lietuvos policijos generalinio komisaro ženklas už aktyvią veiklą nusikalstamumo užkardymo srityje bei glaudų bendradarbiavimą įgyvendinant prevencinius projektus. Apdovanojimą atsiėmęs bendrovės generalinis direktorius Mantas Bartuška akcentavo, jog šis apdovanojimas tik dar labiau skatina bendrovę būti socialiai atsakingą. 

 „Dėkojame už šį įvertinimą ir tariame nuoširdų ačiū visiems policijos pareigūnams, kurie kasdieniu savo darbu rūpinasi, kad mūsų visuomenė būtų saugi. Mūsų bendrovė, skirdama paramą, pirmiausia tikisi, kad tai padės pagerinti pačių pareigūnų darbo sąlygas ir palengvinti jų sudėtingas užduotis tiek viešojo saugumo, tiek visuomenės informavimo srityse“, – sakė M. Bartuška.

Šiemet AB „Klaipėdos nafta“ skyrė finansinę paramą viešajam saugumui užtikrinti: pasirašyta paramos sutartis, pagal kurią Melnragės ir Girulių gyventojų saugumui skiriamas didesnis dėmesys. Parama skirta intensyvesniam pareigūnų patruliavimui, naujai informacinei palapinei įsigyti, informaciniams stendams įrengti bei įvairioms kitoms priemonėms. Tai antroji paramos sutartis tarp „Klaipėdos nafta“ ir uostamiesčio policijos.

Garbės ženklą AB „Klaipėdos nafta“ generaliniam direktoriui Mantui Bartuškai įteikė Klaipėdos vyriausiojo policijos komisariato viršininkas Alfonsas Motuzas.

Įteikdamas apdovanojimus A. Motuzas padėkojo už pagalbą ir paramą vykdant prevencines priemones ir išreiškė viltį, jog bendradarbiavimas ir toliau vyks konstruktyviai ir  geranoriškai, bei pažadėjo, jog policija ir toliau vykdys savo pareigą – nuosekliai dirbs, kad pateisintų bendruomenės lūkesčius saugumo srityje.