KN IR „ORLEN LIETUVA“ BENDRADARBIAVIMĄ SUSTIPRINO NAUJA SUTARTIMI

Naftos ir suskystintųjų gamtinių dujų (SGD) terminalų operatorė KN (AB „Klaipėdos nafta“) ir AB „Orlen Lietuva“ pasirašė sutartį dėl benzino ir dyzelino krovos per modernizuotą KN autocisternų užpildymo aikštelę.

Bendrovės pasirašė naują ilgalaikę sutartį, pagal kurią numatyta benzino ir dyzelino krova į autocisternas. Bendrovės dar turi iki 2024 m. galiojančią sutartį dėl naftos produktų krovos į tanklaivius.

KN Klaipėdos terminale klientui taip pat sudarytos sąlygos, esant poreikiui, įmaišyti reikiamus priedus, tokius kaip kuro žymėjimo medžiagos, daugiafunkciniai ir biopriedai.

„Investicijos į autocisternų užpildymo aikštelės modernizavimą jau nuo metų pradžios duoda grąžą – AB „Orlen Lietuva“ yra jau trečiasis klientas, su kuriuo sudaryta sutartis dėl naftos produktų krovos į autocisternas ir galimų papildomų paslaugų. KN tikslas yra pritaikyti savo turimą infrastruktūrą taip, kad jos pajėgumais galėtų naudotis nauji klientai, o ilgamečiai partneriai galėtų plėsti jau gaunamų paslaugų spektrą. Autocisternų užpildymo aikštelės paslaugos visiems rinkos dalyviams suteikiamos panašiomis sąlygomis“, – komentuoja Marius Pulkauninkas, AB „Klaipėdos nafta“ l.e.p. generalinis direktorius.

Autocisternų užpildymo aikštelės modernizavimas yra viena iš KN investicinio plano iki 2020 m. dalių, užbaigta šių metų pradžioje. Projekto įgyvendinimo metu esama KN autocisternų užpildymo sistema pritaikyta maksimaliam jos pajėgumų naudojimui – dabar vienu metu galima krauti iki 4 autocisternų, įrengti 4 nauji įpylimo įrenginiai skirtingiems produktams.

Modernizacijos metu pastatytos dvi papildomos talpyklos, skirtos produktams laikyti, nutiesta dar viena papildoma vamzdynų linija produkto krovai į autocisternas, pastatyta nauja talpykla daugiafunkciniams degalų priedams.