LIETUVOS EKONOMIKOS KONFERENCIJA

Lietuvos jūrų krovos kompanijų asociacijos vykdomasis direktorius š. m. kovo 2 d. dalyvavo Lietuvos ekonomikos konferencijoje, Vilniuje.

Atstovaudamas Asociacijai konferencijos diskusijoje “Į ką nori investuoti bankai ir Kinijos korporacijos, o į ką reikėtų investuoti siekiant naudos Lietuvai?”, H. Kovs pristatė Klaipėdos uosto krovos kompanijų vadovų poziciją strateginiais uosto išvystymo projektų klausimais. Buvo paminėtos esamos uosto krovos pajėgumų galimybės, tikslas gauti grąžą tiek už Valstybės, tiek už privačių kompanijų atliktas investicijas į infrastruktūrą ir suprastruktūrą. Atkreiptas diskusijos dalyvių dėmesys į Asociacijos narių nuomonę dėl neesamo išorinio uosto statybos poreikio artimiausiu metu, o būtino maksimalaus esamo terminalų potencialo išnaudojimo.

Diskusijoje taip pat dalyvavo LR susisiekimo viceministras Arijandas Šliupas, “Carnegie investment bank” vyresnysis projektų vadovas Christer Janson, AB “Lietuvos geležinkeliai” generalinis direktorius Stasys Dailydka, VĮ Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos rinkodaros ir bendrųjų reikalų direktorius Artūras Drungilas, VĮ Lietuvos oro uostų vadovas Gediminas Almantas ir Lietuvos privačių geležinkelių įmonių asociacijos vadovas Tomas Keršis.