Pirmasis kruizinis laivas Klaipėdos centriniame terminale

Š.m gegužės 20 dieną CKT terminalas priėmė ir aptarnavo pirmąjį kruizinį laivą MS “Deutschland”. Tai 175 m. ilgio laivas atplukdęs 354 keleivius. Laivas atplaukė iš Gdynios uosto. Šis kruizinio laivo aptarnavimas CKT terminale buvo naujiena ne tik laivo kapitonui, bet ir visai kranto paslaugas teikiančių įmonių grupei: turizmo agentūroms, taksi ir autobusų parkui ir pan. CKT kartu su Smiltynės perkėla organizavo sklandų turistinių autobusų perkėlimą į Neringą. Tradiciškai svečiai buvo pasitikti liaudies muzika. Pavieniams keleiviams, neišvykusiems į ekskursijas buvo pasiūlytos kitos atrakcijos, organizuotas autobusas iš terminalo į Teatro aikštę ir atgal.

Bendrų pastangų dėka Centrinis Klaipėdos terminalas parodė, kad CKT gali priimti įvairaus tipo laivus ir terminale gali aptarnauti bet kokią ratinę techniką.

Centrinio keleivių terminalo veikla po truputį įgauna vis didesnį pagreitį. Nuo kovo mėn. Terminale švartavosi jau virš 20 įvairaus tipo laivų nuo 30 iki 198 m. ilgio. Terminalo komandai tai puiki proga atidirbti įvairias laivų aptarnavimo procedūras.

CKT terminale taip pat bazuojasi ir Nord Balt elektros kabelio tirsimo tarp Švedijos ir Lietuvos Baltijos jūroje darbus atliekančios komandos pagalbinis laivynas.