Prancūzijoje lankėsi Lietuvos jūrų krovos kompanijų asociacijos, Klaipėdos valstybinio jūrų uosto ir Klaipėdos savivaldybės administracijos atstovai

2015 m. rugsėjo 24 d. Lietuvos ambasadoje Prancūzijoje lankėsi Klaipėdos jūrų uosto krovos kompanijų asociacijos, Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos ir miesto savivaldybės atstovai. Išvakarėse, rugsėjo 23 d., delegacija lankėsi Havre, kur buvo surengti susitikimai Havro uoste ir universitete.

Susitikime ambasadorius Dalius Čekuolis svečiams pristatė Lietuvos ir Prancūzijos santykių aktualijas, ambasados veiklą ekonominėje ir transporto srityje, o Klaipėdos jūrų uosto krovos kompanijų asociacijos vykdomasis direktorius Harolds Kovs – kompanijų veiklą ir plėtros perspektyvas.

Siekiant geriau pristatyti verslo aplinką Prancūzijoje, delegacijai buvo surengtas susitikimas su advokatu Mažvydu Michalausku ir logistikos įmonių grupės RIMO direktoriumi tarptautiniams ryšiams Gintaru Bernatavičiumi. Pranešėjai papasakojo apie įmonių steigimą Prancūzijoje, jūrų teisės aktualijas ir praktinę patirtį bendradarbiaujant su Prancūzijos įmonėmis ir administracija.