Tradiciniuose asociacijos „Investor‘s Forum“ apdovanojimuose „Metų investuotojas 2014“ titulą pelnė LKAB „Klaipėdos Smeltė“

Didžiausius investuotojus į Lietuvos ekonomiką vienijanti asociacija „Investors‘ Forum“ penktadienį Vilniuje paskelbtė didžiausią indėlį Lietuvos investicinės ir verslo aplinkos tobulinimui suteikusios įmonės, organizacijos ir žiniasklaidos atstovai. Tradicinėje, ketvirtojoje asociacijos „Investors‘ Forum“ apdovanojimų ceremonijoje nugalėtojo laurus nuskynė ir „Metų investuotojo 2014“ titulą pelnė laivų krovos akcinė bendrovė „Klaipėdos Smeltė“.

Atrinkti ryžtingiausius sprendimus, tvarios veiklos pavyzdžiu tapusias įmones, asmenis bei organizacijas, kurie labiausiai prisideda prie investicinio klimato ir verslo aplinkos gerinimo Lietuvoje yra nelengvas, bet nepaprastai malonus uždavinys. Jį atlikdami kasmet įsitikiname, kad šalies ekonomika ir visuomenė nepaliaujamai vystosi. 2014-ųjų metų investuotoja išrinkta „Klaipėdos Smeltė“ yra puikus skaidrios ir veržlios įmonės pavyzdys – bendrovės įgyvendintos investicijos ne tik padėjo padidinti vienintelio Lietuvos jūrų uosto konkurencingumą ir investicinį patrauklumą, bet ir sukūrė aukštos pridėtinės vertės darbo vietų“, ‒ kalbėjo asociacijos „Investors‘ Forum“ valdybos pirmininkas Rolandas Valiūnas.

Asociacijos „Investors‘ Forum“ apdovanojimams šiemet pateikta daugiau kaip pusė šimto paraiškų. „Metų investuotojo“ titulas „Klaipėdos Smeltei“ suteiktas už investicijas į tarptautinio konteinerių paskirstymo centrą, aukštos kvalifikacijos reikalaujančių darbo vietų kūrimą bei darbuotojų kvalifikacijos kėlimą. Vien tik pernai bendrovės investicijos į konteinerių uosto užbaigimą siekė 16,5 mln. EUR, bendra investicijų suma viršija 73 mln. EUR. Į trumpajį pretendentų į „Metų investuotojo“ apdovanojimus sąrašą taip pat pateko medienos perdirbimo įmonė „Juodeliai“ ir bendrovė „Thermo Fisher Scientific Baltics“.

Garbingą apdovanojimą LKAB „Klaipėdos Smeltė“ generaliniam direktoriui Rimantui Juškai įteikė Lietuvos Respublikos Ministras pirmininkas Algirdas Butkevičius.