UAB „Vakarų konstrukcijos“ žengia į naujas rinkas

 

Šių metų pradžioje, AB „Vakarų laivų gamykla“ dukterinė įmonė „Vakarų konstrukcijos“, su Norvegijos kompanija HAG Anlegg AS, priklausančia NRC Group ASA, pasirašė sutartį dėl pėsčiųjų ir dviratininkų tilto Oslo mieste gamybos.

Šios sutarties pasirašymas – tai kelerius metus trukusio, tikslingo darbo rezultatas. „Pirmasis tokio tipo užsakymas – nemažas iššūkis, įgyvendinus jį, turėsime naujos patirties ir įsitvirtinsime naujoje rinkoje. Tikimės, kad tokio tipo užsakymas padės įmonei diversifikuoti veiklą ir pritraukti naujų klientų“, – apie užsakymų portfelio pokyčius pasakojo UAB „Vakarų konstrukcijos“ direktorius p. Jurgis Damkus.

Tiltas, kurį planuojama sumontuoti virš esančios sankryžos, bus keturių krypčių, sklandžiai išlinkstantis trijose plokštumose bei turėsiantis papildomas nuovažas. Tokiu būdu planuojama padidinti jau esančios sankryžos pralaidumą pėstiesiems ir dviratininkams – netoliese esantys Oslo universitetas bei Ullevål stadionas pritraukia didelius srautus žmonių, bei padaryti sankryžą saugesne, perkeliant pėsčiųjų srautus virš važiuojamosios dalies. „Projektą priimame kaip iššūkį, šio tilto gamyba – tai rimtas inžinerinis sprendimas, tačiau planuojame darbus atlikti laiku ir kokybiškai, nes konkurso stadijoje buvo atlikti kruopštūs paskaičiavimai ir analizės“, – teigia „Vakarų konstrukcijų“ marketingo direktorius p. Rimantas Stropus.

Projektas jau pradėtas vykdyti. Bendras tilto svoris daugiau nei 600 tonų. Tilto konstrukcija bus gaminama dalimis, ji bus suskaidyta į 20 sekcijų, patogiam transportavimui ir montavimui. Projektą numatyta įgyvendinti iki rugsėjo pabaigos.

 

Papildoma informacija

UAB „Vakarų konstrukcijos“, įkurta 2003 metais, specializuojasi naftos ir dujų gavybos bei atsinaujinančios energetikos sektoriuose naudojamos aukštos įtampos kabelių transportavimo įrangos gamyboje.