Vietoj jubiliejinės šventės – parama sunkiai sergantiems vaikams

20 metų veiklos jubiliejų šiemet mininti Lietuvos jūrų krovos kompanijų asociacija (LJKKA) vietoj sukakties minėjimo nutarė lėšas verčiau skirti tai visuomenės daliai, kuriai iš tiesų reikia pagalbos. Asociacija atsigręžė į diabetu bei onkologinėmis ligomis sergančius vaikus ir po 10 tūkstančių eurų padovanojo Klaipėdoje įsikūrusiam vaikų, sergančių cukriniu diabetu, klubui „Smalsučiai“ bei Klaipėdos vaikų ligoninei.

10 tūkstančių eurų paramos čekį „Smalsučių“ klubui Klaipėdos uosto krovos kompanijų vadovai įteikė lapkričio viduryje Pasaulinės diabeto dienos paminėjimui surengtoje akcijoje.

Šiandien Lietuvos jūrų krovos kompanijų asociacijai priklausančių kompanijų vadovai lankėsi Klaipėdos vaikų ligoninės Hematologijos, Nefrologijos ir Gastroenterologijos skyriuje, kur apžiūrėjo už ligoninei skirtą 10 tūkstančių eurų paramą nupirktą įrangą.

20 metų veiklos jubiliejų šiemet mininčios LJKKA prezidentas Vidmantas Dambrauskas pažymėjo, kad asociacija jaučiasi socialiai atsakinga už visuomenės dalį, kuriai išties reikia pagalbos.

„Nutarėme, kad kur kas prasmingiau, užuot išleidus nemažą sumą pinigų asociacijos jubiliejaus minėjimo šventei, pereiti prie tvaresnio požiūrio ir skirti pinigus ilgalaikę vertę kuriantiems darbams, aplinkai, kuri mus supa“, – kalbėjo V. Dambrauskas.

Klaipėdos vaikų ligoninės vyriausiasis gydytojas Virginijus Žalimas džiaugėsi, kad už paramos lėšas pavyko įsigyti modernios, sudėtingas procedūras mažiesiems ligoniukams palengvinančios medicininės įrangos: kraujo mėginių paėmimui, medikamentų suleidimui skirtą procedūrų kėdę, dvi automatines infuzines tūrines pompas bei tris procedūroms atlikti skirtus multifunkcinius staliukus.

„Džiugu, kad verslas tampa vis sąmoningesnis ir vis dažniau šventėms ar partnerių dovanoms skirtą biudžetą skiria savo aplinkai: gydymo įstaigoms, bendruomenėms, ne pelno siekiančioms organizacijoms ir kt. Aukodami, darydami prasmingus darbus, tampame atidesni vienas kitam, atsakingesni ir tiesiog geresni. O tai kuria tvirtą mūsų visuomenės pagrindą“, –  kalbėjo V. Žalimas.